Katarzyna Łyjak :: SEO i copywriting

O mnie

Robię co mogę, żeby Google mnie nie zaskoczyło

Nazywam się Katarzyna Łyjak. Piszę, pozycjonuję i optymalizuję.


Znam się na projektowaniu i kodowaniu stron, robieniu prostej grafiki, pisanym języku sprzedażowym. Nie znam się na wyciąganiu stron z filtrów (Pan G. za każdym razem zaskakuje mnie pozytywną odpowiedzią na RR).


Co umiem?

Do tej pory pracowałam na Prestashop, RedCart, Shopper, Wordpress i WooComerce, Joomla, Windu, Magento i Wix. Nie udało mi się także uniknąć Drupala, którego darzę płomiennym uczuciem.

Zdecydowanie unikam wszelkich rumaków i innych dopalaczy. Nie lubię precli, nie gardzę za to domenami z drugiej ręki. Staram się nosić wyłącznie na biało, wszystkie działania obsesyjnie mierzę i planuję, ciężko się do mnie dodzwonić wczesnym rankiem (lubię pracować w nocy). Hobbystycznie buduję ascetyczne, responsywne strony internetowe, upraszczając wszystko jak tylko możliwe.


Umiem pisać

Zaczęłam (oficjalnie) w 2008 roku jako dziennikarz, potem copywriter. Po trzech latach ciągłego pisania do mediów i dla webmasterów stwierdziłam, że pozycjonowanie jest zdecydowanie bardziej emocjonujące. Nic nie działa tak orzeźwiająco, jak trzęsienie ziemi w serpach.

Obecnie, z braku czasu, nie zajmuję się copywritingiem zarobkowo. Całą swoją uwagę skupiam na optymalizowaniu swoich stron pod kątem reklam.


Dodatkowe supermoce

Znam się na rynku książki w Polsce, zdrowym odżywianiu i gotowaniu, samodzielnym komponowaniu kosmetyków, serialach Grey's Anatomy i Scrubs oraz na polskiej blogo- i vlogosferze. Prawdopodobnie, jeśli szukasz czasem w Interecie informacji na te tematy, trafiałeś na moje strony.

A przynajmniej mam taką nadzieję :- )

Zapraszam do kontaktu!

Katarzyna Łyjak


W skrócie:

Katarzyna Łyjak - SEO i copywriting © 2013-2017